No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|exp | |@exp | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|me | |@me | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |@killdu mmy | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|dummy | |@dummy | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|partybuff | |@partybuff | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|iteminfo | |@iteminfo | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 32: | Line 32: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|help | |@help | ||
| | |||
|- | |||
|@noask | |||
| | |||
|- | |||
|@breakguild | |||
| | |||
|- | |||
|@mapmoblist | |||
| | |||
|- | |||
|@resurrect | |||
| | |||
|- | |||
|@skillid | |||
| | |||
|- | |||
|@alootid | |||
| | |||
|- | |||
|@who | |||
| | |||
|- | |||
|@noks | |||
| | |||
|- | |||
|@time | |||
| | |||
|- | |||
|@accept | |||
| | |||
|- | |||
|@whereis | |||
| | |||
|- | |||
|@whodrops | |||
| | |||
|- | |||
|@listenbg | |||
| | |||
|- | |||
|@autovend | |||
| | |||
|- | |||
|@showzeny | |||
| | |||
|- | |||
|@hominfo | |||
| | |||
|- | |||
|@commands | |||
| | |||
|- | |||
|@jailtime | |||
| | |||
|- | |||
|@langtype | |||
| | |||
|- | |||
|@request | |||
| | |||
|- | |||
|@autoloot | |||
| | |||
|- | |||
|@homstats | |||
| | |||
|- | |||
|@duel | |||
| | |||
|- | |||
|@mobinfo | |||
| | |||
|- | |||
|citem | |||
| | |||
|- | |||
|randomcostume | |||
| | |||
|- | |||
|storage | |||
| | |||
|- | |||
|go | |||
| | |||
|- | |||
|load | |||
| | |||
|- | |||
|robotloot | |||
| | |||
|- | |||
|rl | |||
| | |||
|- | |||
|robot | |||
| | |||
|- | |||
|robotattack | |||
| | |||
|- | |||
|ratk | |||
| | |||
|- | |||
|robothold | |||
| | |||
|- | |||
|rh | |||
| | |||
|- | |||
|robotconfig | |||
| | |||
|- | |||
|robottalk | |||
| | |||
|- | |||
|rtalk | |||
| | |||
|- | |||
|robotnextp | |||
| | |||
|- | |||
|robotskill | |||
| | |||
|- | |||
|rsk | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |robotfollowrange | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |rfr | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | robotnotp | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|rnt | |||
| | | | ||
|- | |||
|robotwhitelist | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|rwl | |||
| | | | ||
|- | |||
|robotblacklist | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|rbl | |||
| | | | ||
|- | |||
|autopot | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|autobuff | |||
| | | | ||
|- | |||
|hold | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|joinbg | |||
| | | | ||
|- | |||
|leavebg | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|valk | |||
| | | | ||
|- | |||
|autoconfig | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|joinevent | |||
| | | | ||
|- | |||
|showrare | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|timer | |||
| | | | ||
|- | |||
|robotpot | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|autopotconfig | |||
| | | | ||
|- | |||
|hotkeyconfig | |||
| | |||
|- | |||
|merge | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|macroconfig | |||
| | | | ||
|- | |||
|autobuffconfig | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|lumina | |||
| | | | ||
|- | |||
|robotai | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|settings | |||
| | | | ||
|- | |||
|scriptinfo | |||
| | |||
|- | |||
|si | |||
| | |||
|- | |||
|dummy | |||
| | |||
|- | |||
|dummy2 | |||
| | |||
|- | |||
|lang | |||
| | |||
|- | |||
|restockconfig | |||
| | |||
|- | |||
|restock | |||
| | |||
|- | |||
|robotcommand | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 84: | Line 270: | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:37, 9 May 2024
Add @ before command ( exemple : @rates , @die, @autopot , @dummy )
Commands | Information |
---|---|
@refresh | |
@autotrade | |
@exp | |
@me | |
@killdu mmy | |
@dummy | |
@partybuff | |
@iteminfo | |
@rates | |
@help | |
@noask | |
@breakguild | |
@mapmoblist | |
@resurrect | |
@skillid | |
@alootid | |
@who | |
@noks | |
@time | |
@accept | |
@whereis | |
@whodrops | |
@listenbg | |
@autovend | |
@showzeny | |
@hominfo | |
@commands | |
@jailtime | |
@langtype | |
@request | |
@autoloot | |
@homstats | |
@duel | |
@mobinfo | |
citem | |
randomcostume | |
storage | |
go | |
load | |
robotloot | |
rl | |
robot | |
robotattack | |
ratk | |
robothold | |
rh | |
robotconfig | |
robottalk | |
rtalk | |
robotnextp | |
robotskill | |
rsk | |
robotfollowrange | |
rfr | |
robotnotp | |
rnt | |
robotwhitelist | |
rwl | |
robotblacklist | |
rbl | |
autopot | |
autobuff | |
hold | |
joinbg | |
leavebg | |
valk | |
autoconfig | |
joinevent | |
showrare | |
timer | |
robotpot | |
autopotconfig | |
hotkeyconfig | |
merge | |
macroconfig | |
autobuffconfig | |
lumina | |
robotai | |
settings | |
scriptinfo | |
si | |
dummy | |
dummy2 | |
lang | |
restockconfig | |
restock | |
robotcommand | |